top of page

SIK SORULAN SORULAR

 • Poliüretan Köpük Nedir ?
  Poliüretan köpük son teknoloji makineler yardımıyla yüksek basınç altında uygulanan dünya üzerindeki en iyi ısı yalıtım malzemesidir. Poliol ve izosiyanatın reaksiyona girmesiyle oluşur. Isı yalıtım değerini koruyarak 80 yıl boyunca kullanım ömrü vardır.
 • Sprey Poliüretan Köpük Nasıl Uygulanır ?
  Poliüretan köpük uygulamak için bir makine, kompresör ve ham maddeye ihtiyaç vardır. İzolasyon yapılacak alana mobil araçlar vasıtasıyla tüm bu ekipmanlar getirilir ve hortum çekilir. Daha sonra püskürtme yöntemiyle tümalan poliüretan köpükle kaplanır.
 • Hangi Firmalara Bu Uygulamayı Yaptırabilirim ?
  Poliüretan köpük uygulaması için birçok aracı firma mevcuttur ve sizin işinizi yapmak için aslında bu işi yapan gerçek bir firmayla taşeron ilişkisi kurar. Bu ilişkide kaybeden müşteriler olur. Poliüretan köpük uygulamasını yaptırırken firmanın kendisi uygulama yapıyor mu yoksa başka bir firmaya mı yaptırıyor mutlaka sorun ve kanıt isteyin.Firmanın geçmişte yaptığı işleri ve uygulama yapılan alanları görmeyi de isteyebilirsiniz.
 • Polyurea Kaplama Nedir, Nasıl Uygulanır ?"
  Polyurea kaplama özel makine ve yüksek basınç altında püskürtme şeklinde uygulanan son teknoloji bir yalıtım sistemidir. Uygulama aşamaları zemin hazırlığı, astarlama, polyurea püskürtme ve boya olarak devam eder.
bottom of page